Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

07.01.2022r Urząd Gminy Ożarowice nieczynny

03 stycznia, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Uprzejmie informujemy, że w piątek 7 stycznia 2022 r. Urząd Gminy Ożarowice będzie nieczynny. Zgodnie z zarządzeniem Nr WG.0050.748.2021 Wójta Gminy Ożarowice z dnia 27.12.2021 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w dniu 7 stycznia 2022 roku, dzień 7 stycznia 2022 r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Ożarowicach, w zamian za dzień 1 stycznia 2022 r., przypadający w sobotę.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.