Niedziela, 4 grudnia 2022r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

08.09.2022r -spotkanie informacyjne LGD “Brynica to nie granica”

07 września, 2022

Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne poświęcone opracowaniu Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2022-2027.
Spotkanie odbędzie się 8 września o godzinie 16:30 w BiOK w Tąpkowicach.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.