Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

08.11.2022r -wznowienie ruchu pociągów towarowych na linii kolejowej nr 182 odcinek Tarnowskie Góry-Siewierz (przez Ożarowice i Pyrzowice)

27 października, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

PKP Polskie Linie kolejowe S.A. informują że od dnia 8 listopada 2022r planowane jest wznowienie ruchu pociagów towarowych na linii kolejowej nr 182 odcinek Tarnowskie Góry - Siewierz (przez Ożarowice i Pyrzowice). Ruch pociagów towarowych, roboczych będzie prowadzony do 20 km/godz.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy przekraczaniu torów w obrębie przejazdów kolejowo-drogowych. Kierowcy, rowerzyści i piesi powinni szczególnie czujnie i ostrożnie przekraczać przejazdy oraz dostosowywać się do przepisów panujacych na drodze.
 
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).