Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

11 lutego -dzień otwarty w Centrum Wsparcia Seniora “Gnizado” w Ożarowicach

10 lutego, 2023
Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w Centrum Wsparcia Seniora GNIAZDO, który odbędzie się 11 lutego 2023 r. w godzinach od 12.00 - 15.00 w Kompleksie Sportowo - Rekreacyjnym w Ożarowicach, przy ul, Sportowej 1
Przewidujemy szereg atrakcji, w tym m.in.:
- kawę, ciasto, które można smakować w trakcie rozmowy i w towarzystwie Pani Berandety Kowalskiej,
- zwiedzanie ośrodka,
- animacje i zabawy dla dzieci
- szereg innych atrakcji.

Ośrodek będzie świadczył wsparcie na rzecz społeczności lokalnej Gminy Ożarowice, a zadanie realizowane jest na zlecenie Gminy Ożarowice, w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).