Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

12.05.2022r godz.17 -spotkanie informacyjne dot. budowy obwodnicy

06 maja, 2022

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach oraz biuro projektowe MOSTY KATOWICE zapraszają na spotkanie informacyjne dnia 12.05.2022r o godzinie 17:00 w budynku Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Ożarowice w Tąpkowicach (ul. Zwycięstwa 17)

Spotkanie informacyjne dotyczy projektu pn: BUDOWA OBWODNICY NAKŁA ŚLĄSKIEGO I
ŚWIERKLAŃCA W CIĄGU DROGI KRAJOWEJ NR 78

Szczegółowe informacje dotyczące projektu tj: opis przedsięwzięcia, plan orientacyjny, formularz do zgłaszania pytań wraz z ankietą są dostępne na stronie
www.obwodnica nakla i swierklanca pl

DO POBRANIA:
- ULOTKA
- ANKIETA
- WNIOSEK
- WARIANTY PRZEBIEGU OBWODNICY

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.