Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

16.07.2023r -zebranie spółki przymusowej dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Zendek

06 lipca, 2023
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Zarząd spółki przymusowej dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Zendek ogłasza, że w dniu 16 lipca 2023r o godzinie 17:00, w remizie OSP Zendek przy ul. Głównej 118 odbędzie sie ogólne zebranie sprawozdawcze członków spółki za 2022r. Jeżeli obecnych członków będzie mniej niż połowa, to zebranie odbędzie sie w drugim terminie w tym samym miejscu i dniu o godzinie 17:30 z takim samym porządkiem obrad.

Porządek obrad zebrania:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności
2. Wybór przewodniczącego zebrania
3. Wybór protokolanta
4. Sprawozdanie Zarządu z działalności w 2022 roku
5. Dyskusja nad sprawozdaniem
6. Przedstawienie protokołu Komisji Rewizyjnej
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia bilansu finansowego za 2022 rok
8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi absolutorium
9. Podjęcie uchwały w sprawie zakupu pawilonu handlowego
10. Wolne wnioski
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).