Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

19.01.2022r -spotkanie z przedstawicielem firmy PV monitor

17 stycznia, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Dnia 19 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 w Urzędzie Gminy Ożarowice (w sali nr 9), odbędzie się otwarte spotkanie z przedstawicielem firmy PV Monitor ws. monitoringu instalacji wykonywanych w ramach projektu „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Gminie Ożarowice”.
Firma PV Monitor odpowiada za monitorowanie energii wytworzonej przez instalacje wykonane w ramach ww. projektu.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.