Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

19.03.2023r -zebranie spółki przymusowej dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Zendek

08 marca, 2023
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Zarząd spółki przymusowej dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Zendek ogłasza, że w dniu 19 marca 2023r o godzinie 17:00, w remizie OSP Zendek przy ul. Głównej 118 odbędzie sie ogólne zebranie członków spółki. Jeżeli obecnych członków będzie mniej niż połowa, to zebranie odbędzie sie w drugim terminie w tym samym miejscu i dniu o godzinie 17:30 z takim samym porządkiem obrad. Prosimy o liczny udział.

Porządek obrad zebrania:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności
2. Wybór protokolanta
3. Wybór przewodniczącego zebrania
4. Przedstawienie sytuacji finansowej Spółki
5. Podjęcie uchwały nr 1/2023 w sprawie przyjęcia planu finansowego na 2023r
7. Sprawy różne
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).