Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

23.05.2023r -spotkanie informacyjne dot. dofinansowania zakupu i montażu Odnawialnych Źródeł Energii

18 maja, 2023
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Dnia 23 maja 2023r (wtorek) o godzinie 17:00 w sali Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Ożarowice w Tąpkowicach przy ul. Zwycięstwa 17 odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie dofinansowania zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii w ramach projektu „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Ożarowice”.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości i zasady ubiegania się o dofinansowanie.             
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).