Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

29.05.2023r -spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców dot. projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy do 2030r.

22 maja, 2023
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Wójt Gminy Ożarowice zaprasza na spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Gminy Ożarowice, w ramach konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Ożarowice do roku 2030, które odbędzie się w dniu 29.05.2023 r. (poniedziałek) o godz. 15:30 w siedzibie Urzędu Gminy w Ożarowicach, ul. Dworcowa 15. 

Na spotkaniu przedstawiony zostanie projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Ożarowice do roku 2030, w tym m. innymi propozycje przedsięwzięć rewitalizacyjnych, a także będzie zapewniona możliwość złożenia uwag.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).