Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

30.09.2020r -zebranie spółki przymusowej dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Zendek

23 września, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Zarząd spółki przymusowej dla zagospodarowania wspólnoty gruntowej wsi Zendek ogłasza, że w dniu 30 września 2020r o godzinie 18:00, wremizie OSP Zendek przy ul. Głównej 118 odbędzie sie ogólne zebranie sprawozdawcze członków spółki za 2019r. Jeżeli obecnych członków będzie mniej niż połowa, to zebranie odbędzie sie w drugim terminie w tym samym miejscu i dniu o godzinie 18:30 z takim samym porządkiem obrad. prozimy o liczny udział.

Porządek obrad zebrania:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności
2. Wybór protokolanta
3. Wybór przewodniczącego zebrania
4. Sprawozdanie zarządu z działalności za 2019r
5. dyskusja nad sprawozdaniem Zarządu
6. Przestawienie protokołu Komisji Rewizyjnej
7. Podjęcie uchwały nr 1/2020 w sprawie zatwierdzenia bilansu finansowego za rok 2019
8. Podjęcie uchwały nr 2/2020 w sprawie udzielenia zarządowi absolutorium
9. Podjecie uchwały nr 3/2020 w sprawie dzierżawy nieruchomości gruntowych
10. Podjęcie uchwały nr 4/2020 w sprawie darowizny nieruchomości gruntowych
11. Podjęcie uchwały nr 5/2020 w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowych
12. Podjęcie uchwały nr 6/2020 w sprawie przyjęcia planu finansowego na rok 2021
13. Wolne wnioski

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.