Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

6-8 marca utrudnienia na ul. Zubrza i ul. Kolejowej w Ożarowicach

05 marca, 2024
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, iż od dnia 06.03.2024 od godz. 7.00 do dnia 08.03.2024 będzie zamknięta dla ruchu ul. Zubrza na odcinku od "HAMa" do posesji nr 50 na ul. Kolejowej.  W tym czasie będzie wykonywana stabilizacja podłoża oraz podbudowa z kruszywa.

Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.