Piątek, 3 lipca 2020r. | Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza

Akcja #GaszynChallenge w UG Ożarowice

29 czerwca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Z wielką przyjemnością przyjęliśmy nominację Banku Spółdzielczego w Świerklańcu w ramach akcji #GaszynChallenge  Silna  grupa pracowników Urzędu Gminy w Ożarowicach wraz z Wójtem na czele wykonała serię pompek i przysiadów. Dokonaliśmy również wpłaty na zbiórkę charytatywną zamieszczoną na portalu Siepomaga.pl

Do akcji w tym szczytnym celu zachęcamy wszystkich! A nasza nominacja wędruje do:
Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ożarowicach,
Urzędu Gminy Mierzęcice,
Urzędu Miasta i Gminy Siewierz

Zasady są bardzo proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów oraz  wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje , które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.