Piątek, 3 lipca 2020r. | Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza
Pokaż menu

Akcja #GaszynChallenge w UG Ożarowice

29 czerwca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Z wielką przyjemnością przyjęliśmy nominację Banku Spółdzielczego w Świerklańcu w ramach akcji #GaszynChallenge  Silna  grupa pracowników Urzędu Gminy w Ożarowicach wraz z Wójtem na czele wykonała serię pompek i przysiadów. Dokonaliśmy również wpłaty na zbiórkę charytatywną zamieszczoną na portalu Siepomaga.pl

Do akcji w tym szczytnym celu zachęcamy wszystkich! A nasza nominacja wędruje do:
Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ożarowicach,
Urzędu Gminy Mierzęcice,
Urzędu Miasta i Gminy Siewierz

Zasady są bardzo proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów oraz  wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje , które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

 
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).