Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Akcja #OliwkaHylaChallenge w UG Ożarowice

21 września, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Gmina Ożarowice dziękuje za nominację piekarni Balta w Zendku i przyjmuje wyzwanie w ramach #OliwkaHylaChallenge Pracownicy naszego urzędu wraz z wójtem na czele wykonali pompki i przysiady oraz dokonali wpłaty na zbiórkę dla Oliwki Hyla z Boguchwałowic, chorującej na SMA1 -rdzeniowy zanik mięśni.

Do podjęcia wyzwania i wpłaty nominujemy:
Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach
Urząd Miejski Miasteczko Śląskie
Firmę Ecoen Consult z Pyrzowic

A zasady są następujące:  Nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają zadanie, muszą wpłacić minimum 5 zł, natomiast jeżeli nie zrealizują wyzwania, muszą wpłacić minimum 10 zł na konto Oliwki. Nominowani mają 48 godzin na wzięcie udziału w #OliwkaHylaChallenge i mogą nominować kolejne pięć instytucji/firm/zakładów/organizacji.

Powodzenia!!

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.