Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Akcja #OliwkaHylaChallenge w UG Ożarowice

21 września, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Gmina Ożarowice dziękuje za nominację piekarni Balta w Zendku i przyjmuje wyzwanie w ramach #OliwkaHylaChallenge Pracownicy naszego urzędu wraz z wójtem na czele wykonali pompki i przysiady oraz dokonali wpłaty na zbiórkę dla Oliwki Hyla z Boguchwałowic, chorującej na SMA1 -rdzeniowy zanik mięśni.

Do podjęcia wyzwania i wpłaty nominujemy:
Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach
Urząd Miejski Miasteczko Śląskie
Firmę Ecoen Consult z Pyrzowic

A zasady są następujące:  Nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają zadanie, muszą wpłacić minimum 5 zł, natomiast jeżeli nie zrealizują wyzwania, muszą wpłacić minimum 10 zł na konto Oliwki. Nominowani mają 48 godzin na wzięcie udziału w #OliwkaHylaChallenge i mogą nominować kolejne pięć instytucji/firm/zakładów/organizacji.

Powodzenia!!

https://www.siepomaga.pl/oliwka
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).