Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego

Ankieta LGD dotycząca przyszłego okresu finansowego 2021-2027

12 stycznia, 2021
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” zaprasza Państwa do wzięcia udziału w badaniu obejmującym różne aspekty codziennego życia mieszkańców naszej gminy. Zebrane dane pozwolą na poznanie Państwa opinii oraz określenie potrzeb w zakresie rozwoju lokalnego w nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 20 stycznia 2021r, w celu jej wypełnienia proszę kliknąć na poniższy link.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.