Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Bezpłatna komunikacja w dniu wyborów

12 października, 2023

15 października br. na terenie całej Gminy Ożarowice funkcjonował będzie bezpłatny transport komunikacją autobusową. W tym dniu autobusy będą funkcjonowały wg rozkładu jazdy dostępnego na https://rj.metropoliaztm.pl/ . Na terenie gminy uruchomiono dodatkowe kursy linii autobusowej nr 246 oraz 625 celem obsługi sołectwa Ossy, Zendek - Strąków oraz części sołectwa Ożarowice.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).