Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Dnia 23.07.2021r ograniczenie pracy Urzędu Gminy Ożarowice

23 lipca, 2021
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

W związku z przerwą w dostawie energii elektrycznej w budynku Urzędu Gminy Ożarowice w dniu 23 lipca 2021r w godzinach 8:00-14:00 informujemy, że załatwianie spraw będzie ograniczone. Prosimy o przybycie do Urzędu Gminy w innym terminie

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.