Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Dodatek osłonowy wypłacany przez OPS w Ożarowicach

05 stycznia, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Dodatek osłonowy stanowi  element rządowej tarczy antyinflacyjnej, który ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu i żywności. Będzie on przysługiwał gospodarstwu domowemu, którego przeciętne miesięczne dochody nie przekraczają 2100 zł w gospodarstwie jednoosobowym albo 1500 zł na osobę w gospodarstwie wieloosobowym.

W Gminie Ożarowice dodatek osłonowy będzie wypłacany przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Bliższych informacji udziela i wydaje wnioski OPS -pokój nr 3 tel. 322840253

WIĘCEJ  INFORMACJI NA STRONIE OPS OŻAROWICE (kliknij)

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.