Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Głosowanie w ramach Budżetu Partycypacyjnego

06 września, 2021
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Do dnia 17 września br. (do godziny 12.00)  każdy mieszkaniec Gminy Ożarowice, bez względu na wiek, może oddać swój głos na jeden z projektów zgłoszonych w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Można wybrać maksymalnie jeden projekt.

Na stronie internetowej Powiatu Tarnogórskiego (kliknij) istnieje możliwość wzięcia udziału w głosowaniu.

Projekt „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych tj. ulic: Dworcowej, Tarnogórskiej i Szczotki  w Ożarowicach” został zgłoszony przez Radną i jednocześnie Sołtys Ożarowic.

Niniejszy projekt zakłada budowę instalacji sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic:  Dworcowej, Tarnogórskiej i Szczotki w Ożarowicach, w bliskim sąsiedztwie z budynkiem Urzędu Gminy Ożarowice, Ochotniczą Strażą Pożarną, Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz przystankiem autobusowym.

W celu oddania głosu należy wypełnić formularz do głosowania podając podstawowe dane takie jak:   imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel i wypełnić krótką ankietę.

Należy zaakceptować wszystkie 4 oświadczenia dotyczące przetwarzania swoich danych osobowych i zatwierdzić formularz przyciskiem „potwierdź”.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.