Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Gmina Ożarowice otrzymała dofinansowanie z Programu MALUCH+

31 marca, 2021

Gmina Ożarowice otrzymała dofinansowanie w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2021 na utworzenie Żłobka w Tąpkowicach.
W ramach zadania na poddaszu nowego budynku Przedszkola w Tąpkowicach zostanie utworzonych 48 miejsc opieki z przeznaczeniem dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Dofinansowanie: 1 584 000,00
Całkowita wartość inwestycji: 1 980 000,00

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.