Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Filia Banku Spółdzielczego w Ożarowicach nieczynna do 27.03.2020r

12 marca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Klienci!
W związku z niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się w Polsce zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, celem ochrony Klientów i Pracowników Banku, informujemy, iż Filia Banku Spółdzielczego w Ożarowicach będzie nieczynna w okresie od 13 do 27.03.2020 r.

W tym czasie czynna będzie placówka Banku w Świerklańcu przy ul. 3 Maja 33 w godzinach 8:30-16:00.
Prosimy jednak o ograniczanie wizyt w placówce oraz korzystanie, we wszystkich możliwych przypadkach, z formy kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.
Zgodnie z rekomendacjami wydanymi przez Narodowy Bank Polski zachęcamy do realizowania płatności bez użycia gotówki, czyli np. za pomocą karty lub poprzez bankowość elektroniczną.

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu
tel. 32 284 48 48
e-mail: sekretariat@bs-swierklaniec.pl
Zarząd Banku Spółdzielczego w Świerklańcu
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).