Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Do 2 października 2019r zagłosuj w konkursie projektów Budżetu Partycypacyjnego

01 października, 2019
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

2 października 2019r mija termin głosowania w kolejnej edycji konkursu Budżetu Partycypacyjnego ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

Każdy mieszkaniec powiatu, który ukończył lub ukończy w 2019 roku 18 lat może oddać swój głos na jeden projekt zgłoszony w ramach Budżetu partycypacyjnego

Zachęcamy do zagłosowania na Projekt pn "Bezpieczniej na drodze" zgłoszony przez Sołtysa i Radę Sołecką Zendka. Wygrana projektu to 178.000zł przeznaczone na budowę chodnika.

Głos na wybrany projekt można oddać online na stronie:
https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/glosowanie-2019/

W celu oddania głosu należy wypełnić interaktywną kartę do głosowania podając:

  • imię i nazwisko,
  • pesel,
  • adres e-mail,
  •  adres zamieszkania,
  • zaakceptować oświadczenia dotyczące przetwarzania swoich danych osobowych

i zatwierdzić formularz przyciskiem „potwierdź”.

Ważne!!! Potwierdzenie oddania głosu następuje poprzez zatwierdzenie linku aktywacyjnego, przesłanego na adres e-mail. Jeden adres e-mail może zostać wykorzystany do udziału w głosowaniu poprzez jednego uprawnionego.




Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).