Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Koronawirus: sytuacja w Gminie Ożarowice

01 kwietnia, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Informacje dotyczące sytuacji epidemiologicznej w Gminie Ożarowice, związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Sytuacja w GMINIE OŻAROWICE oraz na pozostałym obszarze działalności Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu  -KLIKNIJ

Sytuacja na obszarze województwa śląskiego - KLIKNIJ

Mapa zarażeń koronawirusem w Polsce - KLIKNIJ
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).