Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Informacja dotycząca możliwości zakupu maseczek ochronnych

15 kwietnia, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że od 16 kwietnia do 18 kwietnia 2020r. w wybranych sklepach na terenie Gminy Ożarowice będą sprzedawane maseczki ochronne w cenie producenta -AMW Clover spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ZENDEK
- Sklep Wielobranżowy, ul. Główna 85
- Sklep Wielobranżowy, ul. Główna 126a
- Sklep Wielobranżowy, ul. Główna 31c
OŻAROWICE
- Sklep "Odido", ul. Dworcowa 17
- Sklep Wielobranżowy, ul. Tarnogórska 18a
PYRZOWICE
- Sklep „Odido”, ul.Wolności 87a
TĄPKOWICE
- Delikatesy Szyneczka, ul. Zwycięstwa 9a
- FHU salonik prasowy „MIX”, ul. Zwycięstwa 17
NIEZDARA
- Sklep Spożywczy „ABC”, ul. Dolna 34
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).