Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Uwaga na oszustów!

15 kwietnia, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Z uwagi na liczne próby oszukania starszych mieszkańców i osób samotnych z terenu gminy przez obce osoby kontaktujące się przez telefon lub osobiście próbujące sprzedać maseczki, książki telefoniczne lub tabliczki z numerami domów informuję, iż działania te nie są zlecone, prowadzone ani akceptowane przez Urząd Gminy Ożarowice.
                                                                                              Wójt Gminy Ożarowice
                                                                                                   Grzegorz Czapla
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).