Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Informacja do rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Tąpkowicach

05 marca, 2021
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Państwo
Informuję, że  po uzyskaniu zgody organu prowadzącego, zawieszam na czas oznaczony tj.: od dnia  8 marca 2021 r. do dnia 12 marca 2021 r. prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej  i opiekuńczej Przedszkola w Tąpkowicach w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W okresie czasowego zawieszenia zajęcia  są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.Odnośnie organizacji zajęć z wykorzystaniem nauki na odległość proszę kontaktować się z nauczycielami poprzez maile grupowe.

W okresie od 8 marca do 12 marca 2021 r. dyrektor przedszkola będzie dostępny codziennie w godz. 7.00 – 15.00 pod nr telefonu: (32) 393 90 19 w siedzibie przedszkola.
W razie pytań i wątpliwości można także pisać na adres mailowy: przedszkole.tapkowice@gzoiw.pl

                                                                                     Z poważaniem
                                                                                  mgr Sylwia Nowak
                                                                                Dyrektor Przedszkola
 
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).