Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Informacja do rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Tąpkowicach

05 marca, 2021
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Państwo
Informuję, że  po uzyskaniu zgody organu prowadzącego, zawieszam na czas oznaczony tj.: od dnia  8 marca 2021 r. do dnia 12 marca 2021 r. prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej  i opiekuńczej Przedszkola w Tąpkowicach w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W okresie czasowego zawieszenia zajęcia  są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.Odnośnie organizacji zajęć z wykorzystaniem nauki na odległość proszę kontaktować się z nauczycielami poprzez maile grupowe.

W okresie od 8 marca do 12 marca 2021 r. dyrektor przedszkola będzie dostępny codziennie w godz. 7.00 – 15.00 pod nr telefonu: (32) 393 90 19 w siedzibie przedszkola.
W razie pytań i wątpliwości można także pisać na adres mailowy: przedszkole.tapkowice@gzoiw.pl

mgr Sylwia Nowak
                                                                                Dyrektor Przedszkola

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.