Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Informacja o debacie publicznej – raport o stanie Gminy za 2022r.

31 maja, 2023
Informacja o debacie publicznej – raport o stanie Gminy za 2022r.

Stosownie do art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym informuje się mieszkańców gminy o przedłożeniu Radzie Gminy Ożarowice raportu o stanie gminy za rok 2022. Raport będzie przedmiotem obrad sesji Rady Gminy planowanej na dzień 7 czerwca 2023 roku. Zgodnie z art. 28aa ust. 6 i 7 w/w ustawy mieszkańcy gminy mogą zabierać głos w debacie nad raportem. W przypadku gotowości zabrania głosu podczas obrad sesji mieszkaniec składa do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie poparte czytelnymi podpisami co najmniej 20 osób. Przedmiotowe zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia.Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że Rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Przewodniczący Rady Gminy Ożarowice

                                                                                                                  Marian Czernikarz

RAPORT O STANIE GMINY OŻAROWICE W 2022r. (do pobrania)
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).