Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Klub Sportowy “LOB” -nabór do sekcji siatkarskiej

23 listopada, 2022

Klub Sportowy "LOB" w Ożarowicach ogłasza nabór do sekcji siatkarskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.