Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona

Komunikat z dnia 22.09.2023r dla odbiorców wody w Pyrzowicach, ul. Siedliska

22 września, 2023
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

W oparciu o wyniki kontrolnych badań wody z wodociągu zaopatrującego obiorców w Pyrzowicach, ul. Siedliska, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu informuje, że w próbkach wody pobranej w dniu 19.09.2023r. nie stwierdzono zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Woda w stanie obecnym przydatna do spożycia.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.