Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Konkurs ofert na realizację zadań publicznych pod nazwą: „Rozwój usług środowiskowych w Gminie Ożarowice”

04 listopada, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Wójt Gminy Ożarowice ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ożarowice w ramach projektu pt. „Opracowanie i pilotażowe wdrożenie mechanizmów i planów deinstytucjonalizacji usług społecznych” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji  Działanie 2.8. Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

  Celem otwartego konkursu ofert jest wyłonienie i dofinansowanie ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ożarowice w zakresie w zakresie pomocy i integracji społecznej. Zlecenie realizacji zadań publicznych w ramach niniejszego konkursu będzie miało formę powierzenia wykonywania zadania publicznego.

  W ramach konkursu wyłonione zostaną podmiot/y który będą realizować następujące zadania publiczne:
Zadanie nr 1 – Uruchomienie Centrum Usług Środowiskowych w Ożarowicach.
Zadanie nr 2 – Uruchomienie mieszkania treningowo – wspomaganego.

Otwarty konkurs ofert  dotyczy zadań, które będą realizowane w okresie od  1 stycznia 2023 roku do 31 sierpnia 2023 roku.  
Termin składania ofert do dnia 22.11.2022r.        SZCZEGÓŁY KONKURSU (kliknij)
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).