Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

Konsultacje społeczne dot. Programu Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030

04 sierpnia, 2022

W związku z opracowaniem projektu dokumentu pn. Program Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem ww. dokumentu:
- w formie tradycyjnej w Urzędzie Gminy Ożarowice – pok. nr 10 w godz. pracy urzędu
- w formie elektronicznej  (do pobrania poniżej)

Ewentualne uwagi / wnioski można składać w terminie od 08.08.2022 r. do 29.08.2022 r. za pomocą formularza konsultacyjnego (do pobrania poniżej)

Wypełniony formularz konsultacyjny należy przesłać na adres e-mail: konsultacjeprtr@collect.pl lub złożyć w siedzibie Urzędu.

DO POBRANIA:
Program Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030 (pdf)
Formularz konsultacyjny (plik pdf)
Formularz konsultacyjny (edytowalny plik docx)

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za zaangażowanie!

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.