Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Marszałkowski Konkurs „Inicjatywa Sołecka” w 2020 roku.

24 lipca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

W roku 2020 Gmina Ożarowice wzięła udział w Marszałkowskim Konkursie „Inicjatywa Sołecka” na realizację zadań dofinansowanych z budżetu Województwa Śląskiego. Poniżej informacja na temat sołectw i nazw zadań, które będą w najbliższym czasie realizowane:

Sołectwo Celiny
„Zakup oświetlenia solarnego dla centrum rekreacyjno-sportowego w sołectwie Celiny”.

Sołectwo Ossy
„Zakup strojów ludowych dla zespołu folklorystycznego „Ossianie” w Ossach”.

Sołectwo Tąpkowice
„ Zakup i montaż monitoringu na plac rekreacyjno-wypoczynkowy i parkingowy przy Bibliotece i Ośrodku Kultury w Tąpkowicach”.

Sołectwo Pyrzowice
„ Doposażenie centrum rekreacyjno-sportowego w Pyrzowicach przy ul. Wolności w altany drewniane”.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.