Wtorek, 26 stycznia 2021r. | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa
Pokaż menu

Marszałkowski Konkurs „Inicjatywa Sołecka” w 2020 roku.

24 lipca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

W roku 2020 Gmina Ożarowice wzięła udział w Marszałkowskim Konkursie „Inicjatywa Sołecka” na realizację zadań dofinansowanych z budżetu Województwa Śląskiego. Poniżej informacja na temat sołectw i nazw zadań, które będą w najbliższym czasie realizowane:

Sołectwo Celiny
„Zakup oświetlenia solarnego dla centrum rekreacyjno-sportowego w sołectwie Celiny”.

Sołectwo Ossy
„Zakup strojów ludowych dla zespołu folklorystycznego „Ossianie” w Ossach”.

Sołectwo Tąpkowice
„ Zakup i montaż monitoringu na plac rekreacyjno-wypoczynkowy i parkingowy przy Bibliotece i Ośrodku Kultury w Tąpkowicach”.

Sołectwo Pyrzowice
„ Doposażenie centrum rekreacyjno-sportowego w Pyrzowicach przy ul. Wolności w altany drewniane”.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).