Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Nabór wniosków na podejmowanie działalności gospodarczej (100% dofinansowania)

01 grudnia, 2021

Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica"  ogłasza nabór wniosków na podejmowanie działalności gospodarczej. Termin składania wniosków od 08.12.2021r do 22.12.2021r. Wysokość wsparcia 50.000,00 - 100.000,00zł. Szczegółowe informacje na temat ogłoszonego konkursu, wzory wniosków o przyznanie pomocy, biznesplanu, kryteria wyboru operacji oraz pozostała dokumentacja są dostępne na stronie internetowej www.lgd-brynica.pl

INFORMATOR (plik pdf)

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.