Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Nabór wniosków na podejmowanie działalności gospodarczej (100% dofinansowania)

01 grudnia, 2021

Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica"  ogłasza nabór wniosków na podejmowanie działalności gospodarczej. Termin składania wniosków od 08.12.2021r do 22.12.2021r. Wysokość wsparcia 50.000,00 - 100.000,00zł. Szczegółowe informacje na temat ogłoszonego konkursu, wzory wniosków o przyznanie pomocy, biznesplanu, kryteria wyboru operacji oraz pozostała dokumentacja są dostępne na stronie internetowej www.lgd-brynica.pl

INFORMATOR (plik pdf)
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).