Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Narodowy Spis Powszechny 2021 już za miesiąc

01 marca, 2021

Miniatura loga Głównego Urzędu StatystycznegoDnia 1 kwietnia 2021r. rozpocznie się spis powszechny!
Spis jest najważniejszym badaniem realizowanym przez statystykę publiczną, którym objęci są wszyscy mieszkańcy Polski.

Więcej informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań znajdziecie Państwo na stronie: https://spis.gov.pl/

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.