Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Oświadczenie Wójta Gminy Ożarowice w sprawie komunikatu umieszczonego na portalu społecznościowym Facebook przez kontrkandydatkę na Wójta Gminy Ożarowice

29 marca, 2024

W dniu 29 marca br. około godziny 11:00 Pani Aldona Kopczyńska zamieściła na portalu społecznościowym Facebook komunikat, którego treść można odczytać po otwarciu poniższego linku:

https://www.facebook.com/61550286245397/videos/2383164788535819

Oświadczam, że nie znam żadnych powodów, przesłanek i sugestii, które stały się motywacją do złożenia przez kandydatkę na Wójta Gminy Ożarowice oświadczenia sugerującego mój udział w zaatakowaniu jej osoby i jej rodziny. Ogólnikowość takich sformułowań nie może w żadnym przypadku przemawiać za istnieniem przekonywujących argumentów przedstawionych w tym oświadczeniu.

Stanowczo zapewniam, że zamierzone przez kandydatkę na Wójta Gminy Ożarowice włączenie mojej osoby do opisywanego zdarzenia mija się ewidentnie z prawdą i stanowi element pomówienia mojej osoby jako Wójta Gminy Ożarowice.

Wzywam więc Panią do natychmiastowego usunięcia tego oświadczenia i złożenia sprostowania w dniu dzisiejszym (tj. 29.03.2024r) do godziny 15:00.

Jeżeli podnoszone przez Panią w tym oświadczeniu ustalenia miały faktycznie miejsce to właściwym adresatem dla rozpatrzenia tego incydentu są organa prokuratury i policji co stanowić powinno dla Pani obowiązek dbania o swój własny wizerunek. Takie działanie jak opisana przez Panią sytuacja uznaję za niegodne i sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. Potępiam wszelkie zachowania naruszające dobro osoby i jej rodziny.

Podkreślam, że NIE MIAŁEM i NIE MAM NIC WSPÓLNEGO z rozpowszechnianiem informacji na temat Pani Aldony Kopczyńskiej i jej rodziny wobec czego w związku z oczernieniem mojej osoby złożyłem zawiadomienie do stosownych organów ścigania.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).