Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli

Podziękowanie za udział w wyborach samorządowych

12 kwietnia, 2024

Mieszkańcom Gminy Ożarowice składam podziękowanie za udział w wyborach samorządowych w dniu 07.04.2024 roku, a w szczególności za powierzzenie mojej osobie ponownego sprawowania urzędu Wójta Gminy Ożarowice. Zapewniam, że będę nadal podejmował wszelkie decyzje odnoszące się do realizacji zadań gminy w trosce o dobro mieszkańców, tak by zaufanie udzielone w akcie wyborczym znalazło swój rezultat w powiększaniu dorobku naszej wspólnoty samorządowej. Gratuluję wszystkim, którzy te wybory wygrali życząc efektywnej i owocnej współpracy.
                                                                                                           Wójt Gminy Ożarowice
                                                                                                               Grzegorz Czapla

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.