Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Pomoc dla Oliwii chorej na rdzeniowy zanik mięśni

02 marca, 2021

W najbliższą niedzielę 7 marca w godz. 8.00-13.00 przed kościołem św. Krzyża w Ożarowicach odbędzie się charytatywny kiermasz ciast dla Oliwii Hyla z Boguchwałowic, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.
Gmina Ożarowice przyłącza się również do akcji "odzież na pomoc". Odzież, buty, koce, pościel, firany, inne tekstylia można zawozić do Ożarowic na kompleks sportowy LKS Piast ul. Sportowa. Rzeczy będą składowane w byłej szatni klubu (pierwszy budynek po lewej). Można je dostarczyć od 01.03 do 08.03 w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 8:00 do 16:00, w środę i piątek w godz. 10:00 -18:00, pon. 08.03 do 12:00. Zostaną one zawiezione 8 marca do Sosnowca.
Cały dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie Oliwii.

 
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).