Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Pomoc dla Oliwii chorej na rdzeniowy zanik mięśni

02 marca, 2021

W najbliższą niedzielę 7 marca w godz. 8.00-13.00 przed kościołem św. Krzyża w Ożarowicach odbędzie się charytatywny kiermasz ciast dla Oliwii Hyla z Boguchwałowic, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.
Gmina Ożarowice przyłącza się również do akcji "odzież na pomoc". Odzież, buty, koce, pościel, firany, inne tekstylia można zawozić do Ożarowic na kompleks sportowy LKS Piast ul. Sportowa. Rzeczy będą składowane w byłej szatni klubu (pierwszy budynek po lewej). Można je dostarczyć od 01.03 do 08.03 w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 8:00 do 16:00, w środę i piątek w godz. 10:00 -18:00, pon. 08.03 do 12:00. Zostaną one zawiezione 8 marca do Sosnowca.
Cały dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie Oliwii.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.