Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Projekt „ Model rehabilitacja kompleksowa”

01 marca, 2021
Projekt „ Model rehabilitacja kompleksowa”

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) rozpoczął nabór osób do projektu „Model rehabilitacja kompleksowa”. Głównym celem rehabilitacji kompleksowej jest aktywizacja zawodowa i powrót do pracy. Oferta skierowana jest dla osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia. To również szansa dla tych, którzy ze względów zdrowotnych nigdy nie pracowali, a chcą zdobyć zawód i podjąć satysfakcjonującą pracę odpowiednią do ich możliwości zdrowotnych.

ULOTKA  INFORMACYJNA (kliknij)

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.