Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Prośba o składanie wniosków o wydanie warunków technicznych przyłączenia do sieci kanalizacyjnej

23 lipca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Dobiega końca realizacja inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Tąpkowicach” w obrębie ulic Kościelnej, Kapryśnej, Prywatnej, Skargi, Radosnej, Prusa, Matejki, Krasickiego,
gen. Maczka, Zwycięstwa Chrobrego, Kopernika i Sienkiewicza.

Celem realizacji obowiązku podłączenia się do istniejącej kanalizacji sanitarnej właściciele nieruchomości posiadający możliwości techniczne przyłączenia się do budowanej sieci proszeni są o składanie wniosków o wydanie warunków technicznych przyłączenia do sieci kanalizacyjnej do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ożarowicach przy ul. Staszica 1.
Złożenie wniosku i otrzymanie przedmiotowych warunków jest pierwszą czynnością jaką należy wykonać celem podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej.
Jednocześnie informuję, że będzie istniała możliwość uzyskania dofinansowania do budowy przyłączy kanalizacyjnych. Wysokość dotacji do jednego wybudowanego przyłącza kanalizacyjnego udzielana będzie do 50 % wysokości kosztów wykonania przyłącza jednak nie więcej niż 700 zł.
O szczegółach dotyczących uzyskania dofinasowania oraz terminie realizacji budowy przyłączy zostaną Państwo poinformowani w terminie późniejszym.

                                                                                                           Wójt Gminy Ożarowice
                                                                                                              (-) Grzegorz Czapla
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).