Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Realizacja projektu pn: “Przebudowa konstrukcji dachu budynku usługowego OSP Celiny”

05 września, 2023

Gmina Ożarowice realizuje projekt pn.: „Przebudowa konstrukcji dachu budynku usługowego OSP Celiny” przy pomocy dotacji celowej w wys. 266.714,00 zł., otrzymanej z budżetu Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Solidarności w 2023 roku”. Ww. inwestycja obejmuje przebudowę konstrukcji dachu budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Celinach.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).