Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Serce na nakrętki przy Urzędzie Gminy Ożarowice

23 lipca, 2021

Przy Urzędzie Gminy Ożarowice zamontowano kosz w kształcie serca. Zachęcamy do zapełniania serca nakrętkami, które zostaną przekazane na szczytny cel. Dochody ze zbiórek będą wspomagać leczenie i rehabilitację osób potrzebujących. Do pojemnika można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to więc być nakrętki, np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach. W pojemniku zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania.

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.