Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Szanowni Mieszkańcy w najbliższą niedzielę pójdźmy na wybory

09 lipca, 2020

Gorąco zachęcamy mieszkańców do licznego udziału w II turze nadchodzących wyborów prezydenckich, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 12 lipca. Spełniając swój obywatelski obowiązek każdy z nas może pomóc w zdobyciu nowoczesnego wozu strażackiego dla naszej gminy.  Zgodnie z założeniami konkursu  „Bitwa o wozy”  wóz ratowniczo-gaśniczy otrzyma gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich w każdym z byłych 49 województw, wg stanu granic województw na dzień 31.12.1998 r.  Jeśli przekroczymy wysoką,  ponad 70% frekwencję wyborczą z I tury wyborów, mamy sporą szansę otrzymać całkowicie bezpłatnie wóz strażacki o wartości niemal 800 tys. zł., który umożliwi naszym strażakom  jeszcze sprawniejsze działanie w walce o bezpieczeństwo mieszkańców. Zatem pomóżmy naszym strażakom ochotnikom i w najbliższą niedzielę zawalczmy o jak najwyższą frekwencję wyborczą.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).