Czwartek, 25 lutego 2021r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

16 lutego, 2021
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Zgodnie z Decyzją Nr ZKI.6330.2.1.2021(3) Wojewody Śląskiego z dnia 11 lutego2021roku istnieje możliwość transportu (dowozu) do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2:

a) osób niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;

b) osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień, w przypadku miast poniżej 100 tys. osób, gmin miejsko-wiejskich oraz wiejskich.

Transport powinien być realizowany na obszarze danej gminy. W wyjątkowych przypadkach, w szczególności, gdy szczepienie będzie wykonywane poza granicami danej gminy, transport może być realizowany, nie dalej niż 20  km od granic gminy.

Osoby zainteresowane proszone są o skontaktowanie się z Urzędem Gminy Ożarowice
pod nr telefonu 32/ 393 28 64 w godzinach pracy urzędu.

                                                                                                  Wójt Gminy Ożarowice
                                                                                                    Grzegorz Czapla
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).