Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Usuwanie odpadów zawierających azbest -nabór wniosków do 10 czerwca 2022r.

05 maja, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Wójt Gminy Ożarowice informuje o trwającym naborze wniosków na usuwanie odpadów zawierających azbest z obiektów budowlanych położonych na terenie Gminy Ożarowice na rok 2022.

Kosztami obejmującymi dofinansowanie będą koszty demontażu wyrobów zawierających azbest, zbierania wyrobów wcześniej zdemontowanych, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest.

Wydatki związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych leżą po stronie właściciela nieruchomości

Wnioski przyjmowane są w Urzędzie Gminy Ożarowice  do dnia  10 czerwca 2022 r.

Druk wniosku do pobrania z BIP (kliknij) lub w Urzędzie Gminy Ożarowice pokój nr 1

Więcej informacji pod numerem telefonu 32 / 393-28-77

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.