Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Zapraszamy na facebooka naszej gminy

14 lipca, 2020
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Zapraszamy do odwiedzania naszego facebooka GMINA OŻAROWICE (kliknij) celem śledzenia najnowszych wiadomości z życia naszej gminy.

Jednocześnie informujemy, iż jest to jedyna oficjalna strona społecznościowa prowadzona przez Urząd Gminy w Ożarowicach, na której publikujemy rzetelne i potwierdzone przez nas informacje. Wszelkie inne strony zamieszczone na portalu facebook o podobnych nazwach nie są powiązane z Urzędem Gminy, zatem nie odpowiadamy za treści na nich umieszczane.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).