Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Zbiórka na remont garaży OSP Ożarowice

08 lutego, 2023
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowicach zwracają się z prośbą do ludzi dobrej woli o okazanie im wsparcia w remoncie garaży. OSP Ożarowice funkcjonuje nieprzerwanie od 110 lat. Od kilku pokoleń Druhny i Druhowie stoją na straży bezpieczeństwa naszej gminy. W tym roku w naszej Gminie zostanie wykonany remont garaży Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowicach. Niestety do zrealizowania całości zakresu prac remontowych brakuje 25 tysięcy zł.

Aby zdobyć środki na remont Druhny i Druhowie stworzyli zbiórkę i proszą o przekazanie chociaż najmniejszych datków - każda złotówka ma znaczenie.

                      Link do zbiórki pieniężnej: https://pomagam.pl/drktcw

ZBIÓRKA   ELEKTROŚMIECI
Dodatkowo Strażacy OSP dołączyli do szczytnego programu jakim jest ekoREmiza.
Polega ona na zbiórce elektrośmieci - takich jak lodówki, pralki, zamrażarki, kuchenki, roboty kuchenne, czajniki, suszarki, żelazka, telewizory, odkurzacze, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, akumulatory, baterie itp itd ...
Pieniądze uzyskane z programu zasilą powyższą zbiórkę.

Jednocześnie OSP Ożarowice prowadzi zbiórkę złomu na terenie gminy, z której również pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel.

Osoby zainteresowane oddaniem elektrośmieci oraz złomu proszone są o kontakt :
Nr tel 506-590-650   bądź pod adresem e-mail:ospozarowice@wp.pl

Z tego miejsca Druhny oraz Druhowie serdecznie dziękują Państwu za każdą przekazaną złotówkę, udział w programie ekoREmiza oraz zbiórce złomu.
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).