Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Zmiana siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej

14 listopada, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Uprzejmie informujemy, że z dniem 21.11.2022r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Ożarowicach zmienia swoją siedzibę na: TĄPKOWICE ul. ZWYCIĘSTWA  21 

W związku z tym w dniach 18-22.11.2022r. włącznie, nie będzie możliwe przyjmowanie klientów. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego : 509817280 ( numery telefonów stacjonarnych również w tych dniach mogą nie działać)  lub emailowego ops@ops.ozarowice.pl , a także przez epuap. Korespondencję papierową można pozostawić w Urzędzie Gminy pok. nr 1.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy
Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).