Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny

Zmiana siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej

14 listopada, 2022
Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0 Urząd gminy w Ożarowicach - Toen96 - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 3.0

Uprzejmie informujemy, że z dniem 21.11.2022r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Ożarowicach zmienia swoją siedzibę na: TĄPKOWICE ul. ZWYCIĘSTWA  21

W związku z tym w dniach 18-22.11.2022r. włącznie, nie będzie możliwe przyjmowanie klientów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego : 509817280 ( numery telefonów stacjonarnych również w tych dniach mogą nie działać)  lub emailowego ops@ops.ozarowice.pl , a także przez epuap. Korespondencję papierową można pozostawić w Urzędzie Gminy pok. nr 1.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.