Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

08 marca, 2024

Z okazji Dnia Kobiet składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, radości oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Życzymy, aby zawsze pamiętano o Waszej codziennej pracy, nieustannym trudzie, poświęceniu i trosce o innych.

Przewodniczący Rady Gminy                                                        Wójt Gminy Ożarowice
              Marian Czernikarz                                                                        Grzegorz Czapla

Gmina Ożarowice
Ożarowice to gmina wiejska, w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina należała terytorialnie do województwa katowickiego. Gmina jest położona na terenie dawnego księstwa siewierskiego. Siedzibą urzędu gminy są Ożarowice.