Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Absolutorium z wykonania budżetu

22 czerwca, 2023

Sesja Rady Miasta - absolutoriumPodczas sesji Rady Miasta Radzionków w dniu 22 czerwca 2023 roku, po zapoznaniu się z pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz wnioskiem Komisji Rewizyjnej, radni dwunastoma głosami za przy jednym głosie przeciwnym i dwóm wstrzymującym się udzielili Burmistrzowi Miasta Radzionków Gabrielowi Toborowi absolutorium z wykonania budżetu za 2022 rok. Po podjęciu uchwały absolutoryjnej burmistrz podziękował Skarbnikowi Miasta, Pani Aleksandrze Gryboś za sumienny nadzór nad finansami gminy.

Ponadto podczas sesji Burmistrz Miasta Radzionków przedstawił Raport o stanie gminy za 2022 rok. Po debacie na ten temat radni udzielili Burmistrzowi Miasta Radzionków wotum zaufania.

Absolutorum_4

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).