Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi

Ankieta dot. zmian sytuacji ludności w czasie pandemii

30 września, 2020

W imieniu Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej zmian sytuacji ludności w czasie pandemii. Ankieta zajmuje 4-7 minut i jest anonimowa. Prowadzona wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie i Krajową Sieć Obszarów Wiejskich. Link do ankiety dostępny tutaj.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.